KoPGeLKo Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KopGelko Ardream Network

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ

+4
yakuphan
Mrs_Bastard_
kasap
adem
8 posters
YazarMesaj
adem

BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ Empty
MesajKonu: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 7:46 pm

http://img2.imageshack.us/my.php?image=90084460.png

lol!
CHARIMIN ISMINI MECBUR KARALADIM İSMİM LEKELENMESİN
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 9:46 pm

Resmi Nie KaraLadin _?
Mrs_Bastard_

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 9:50 pm

ßunu npt yle alaksıı mı war :S
Sbah 7 dıorsun sabah 7 de serverda zaten ya 4 kısı yada 5 kıısı oluo oda ob de durmustur o qeldıqı zaman kesmıstır
napıcak baska oturum onu mu ızlıcek cz de
ne admsın ya npt dıe koymus bıde quldurme mılletı kendıne Very Happy
yakuphan

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 9:52 pm

KARDEŞ 2 3 TAne adam ART arda kesmıs bu npt olamaz 1de bu bir photoshop gercek olsaydı sen kendı resmını sılmezdın tm mı bos bos konusma[b][i]
fantast1k

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 9:52 pm

hee doğru npt yaptı şakamısın olm sen ya töbe töbe bi resim çekip %90 ını karalayıp %10 unu koymuşun oraya sonrada npt yaptı diyosun bmw yani erdi benim kankim ben Quar1zma gören bilir hep clanca kasıyoruz np yi senin gibi eziklerlede ayrıca uğraşıyoruz tabi.
GM01

GM01

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 10:07 pm

SS YETERSİZ .EĞERKİ SAYFA YAPMIS OLSAYDI BANLANIRDI.
scratch

TEŞEKKÜRLER.
http://kopgelkoforum.yetkinforum.com
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 10:07 pm

RahatLadim ßirden xD
Mrs_Bastard_

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 10:31 pm

Ya abı dıorum sıze Kamıl ya koymus oraya 3 tane art arta kesmıs ss ıı npt dıo ss dıo hahahah walla sadece gluorum :G
ama ne blıomusn cz de cln paty yapıoruz kmseı almıoruz mıllet cekemıo Very Happy
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimePtsi Nis. 27, 2009 11:48 pm

Mrs_Bastard_ demiş ki:
Ya abı dıorum sıze Kamıl ya koymus oraya 3 tane art arta kesmıs ss ıı npt dıo ss dıo hahahah walla sadece gluorum :G
ama ne blıomusn cz de cln paty yapıoruz kmseı almıoruz mıllet cekemıo Very Happy
yav tmm 3tane pri ile gelonuz ölmüyonuz (çok iyi oldunzudan değil eziksiniz)orchalrda prest yok utanın tek mage prestlere dalıyorum party kaçmaya başlıyo ben dalıyom orchalr dalıyo benm dalmamı bekloalr sanki orchalrda oynamayı bilen fazla elaman yok adam roguye dalıyo ilk prest kesilir bnm hep kestim gibi sonrada saten party kaçıyor Very Happy
Entegre,CkomMKng,CuronMage,2tanede salam prest olsn 5 e5 ws yapalım kesin çardaki bütün npyi size wericem Smile
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 8:00 am

Ne 3 Prisi Ya ßizim Pt SürekLi 1 Pri 1 War. 1 Asas 2 Maqe ßu Kadar Yani Abartıya qerek Yok .
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 11:04 am

kasap bari 2prest dede attın bell,i olmasın 3tane prest bn presti kestikce prest geliyor öle olsa siz heç bi halt yiyemezsiniz Very Happy tek prest ile saten tek prest olsa direk ben presti kesince yatarsınzı en az 3prestle gleonuz görmsek tamam dicez
zapboy61

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 1:54 pm

adam haklı neden karalamasan keni charının ismi lekelenicek ayrıca humanlar sizde clan laderrinizi korumaya kalkmayın ap acık ortata
Mrs_Bastard_

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 1:54 pm

yaw dostum bak dalgana ya 3 primıs Very Happy guldurme benı partyde sadece 1 pri war bıızm senneın pesındeın anlamıorum Very Happy
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ   BMW NPT  BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ I_icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 4:45 pm

mr sen neolur sus yalvarıyorum oynun en ezik magesisin yusuf çekmekten bıkmadınmı bnm hakkımda yorum yapma ezme

BMW NPT BUYRUN SS ACIKLIYOR KENDİNİ
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» becomeXD vh foto kendi,ni açıklıyor Gregini yapıLsın Lütfen ... !