KoPGeLKo Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KopGelko Ardream Network

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Oyunun Suyu Çıktı

2 posters
YazarMesaj
Brown

Brown

Oyunun Suyu Çıktı Empty
MesajKonu: Oyunun Suyu Çıktı   Oyunun Suyu Çıktı I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:31 pm

Yapmışlar Elline +9 +10 Raptorları human towndan cıkmıyorlar 2 char bide 80 yapmışlar bide priest yanlarına oyunun suyunu kökünden kazıdınız hiç zevk i kalmadı artık o yeni aldıgınız eleman batırdı gene savas acıyor kendi charına np kastıyor yok OrchWar mı kesne pm mış böyle server rezillik görmedim ben hayatımda ne kadar saçma işler yapılıyor bilinmiyor
kasap

kasap

Oyunun Suyu Çıktı Empty
MesajKonu: Geri: Oyunun Suyu Çıktı   Oyunun Suyu Çıktı I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:34 pm

Hep Su Yeni qeLen Deneyimsiz Acemi qm den Çıkıor Ortaya Bütün UserLer Şikayetci ßu Yeni qm Den

Kendi Kafasina qöre Savaş Açior , Event Yapior Daha Sayamadiqim ßir Sürü Şey Var

Alin ßu Gm yi Görevinden .
Brown

Brown

Oyunun Suyu Çıktı Empty
MesajKonu: Server Düzeldi Diye Derken....   Oyunun Suyu Çıktı I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:37 pm

Tam server düzeldi eski haline geldi tam gene kaldıgımız yerden devam ediceez baktım deneyimsiz tectübesis bir GM yüzünden bu oyunu bu hale getiridi ilk oynadıgımızda arkadaşlarımda düzelli server diyorduk aradan 4 gün geçti server ın düzeni kalmadı herkez kafasına göre işler yapıyor bi GM nin dedigi Öbür GM nin dedigini tutmuyor Çok Saçma oldu Dısarıdan GM olamaması daha İyi Bence Admin Kendi GM lik yapmadı daha İyi olucagına İnandiyorum server a basladıgında Hileye yer yok diyen ADMİN şimdi beceriksiz bir GM yüzünden oyun bu hallere Düştü

Oyunun Suyu Çıktı
1 sayfadaki 1 sayfası