KoPGeLKo Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KopGelko Ardream Network

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

oyundakı editler üzerine

2 posters
YazarMesaj
yakuphan

oyundakı  editler üzerine Empty
MesajKonu: oyundakı editler üzerine   oyundakı  editler üzerine I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 9:57 pm

Bu editlere bişi yapılsın adamlar 2 gunde 440442 np kasıyolar sıkerım oyunun ıcıne etınız aga ne bu biz edıt olmayanlar patlıcan mıyız ne lan bu

kasap banlıyonuz tüm humanalrı banlıyonuz humanlar cıksın edıt orc lar yarak yesın tmm mı ne lan bu sıkerım oyunun ıcıne etınız lan chomkıng senın ben taaaaaaaa ........... kufur etmıyom sana Allahın dan bul tm bizim adamalrı banla sen anca orc lar cogalsın humanları da kenıdnız 1 tane bulur sıker cogaltırsınız oyunun ıcıne etınız tm mı admin su edıtlerı kaldır oyun duzelsın yoksa sıker kımse oynamaz bu serverda sımdıden biz ayrılıyoz KARDESŞLIK CLANI SAHIPLERI
PjCj

PjCj

oyundakı  editler üzerine Empty
MesajKonu: Geri: oyundakı editler üzerine   oyundakı  editler üzerine I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 11:03 pm

walla nediyelim haklısınız şahsen ben orc olduğum halde size ve diyerlerine hak veriyorum.Çünki Server artık TL server Yani (para vermeyen oynıyamaz hesabı).Şimdi orclar seviniodur oo humanları dağıtıoz die Pek sevinmeyin dostlar humanlardanda çıkar öle biri Cool

oyundakı editler üzerine
1 sayfadaki 1 sayfası