KoPGeLKo Network Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

KopGelko Ardream Network

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Durduk Yere Ban :S

+2
CkomMKngXD
kasap
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
kasap

kasap

Durduk Yere Ban :S Empty
MesajKonu: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 1:39 pm

CkomKingXD'nin qörevden aLinmasini Rica Ediorum .

Durduk Yere BanLadi . Beni BanLadiktan Sonra Hemen Oyundan Çıktı .

Ne Npt Yaptim Ne Sh Türü HiLe KuLLandim Ne de Küfür Ettim .

ßirden ßire Ban Atti Neye Ugradimi Şaşirdim .

Admin ßu Arkadasin Gm Liqini Lütfen aLın

BöLe qiderse

Serverinde User KaLmicak .

Yinede Size Teşekür Ederim Oyunun Zevkini aLdim .

Tek Ricam Su Arkadasin Gm'liqini Alın Başka ßişi istemem .
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 1:46 pm

Durduk Yere Ban :S 000uen

ßu Sorudan Sonra Ne Cevap qeLdi Ne bişi :S

ßu Arkadasin 06-10 Yaş Arasi Cocuk oLdugu Cok ßeLLi .
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 1:56 pm

üzerinde illegal item taşımaktan banlanmıştır +9 hb vardı üstünde..!!
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 2:13 pm

Sizin AnviLinizde Sorun Varsa Ben Napim Bastim qecti .

Şansa Mansa Bi Kere Bastim qecti .

itemLere + ßasmakta mı Yasak confused

ßide Sende +9 eLixir Vardi

Editte DeiLdin

Durduk Yere Ban :S 242145125

ßenLe Uqraşirsan oLacagi ßuydu Arkadaşim , Kendin Kaşındın .
PjCj

PjCj

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 2:44 pm

Bu aralar forumda zaten full hile şikayetler gm ler üstüne bu userlerin suçumu.Peki neden çoğu user gm lerden şikayetçi.Çoğunluk userin gm lere karşı söledikleri.Haksız banlar çoğunlukla bu bir rastlantımı.Peki banlananların hepsi arkadaşmı aynı clandalarmı hayır belkide nickleri ilk defa görüyorlar.Buda rastlantı olmadığını gösterir yetkililer biraz kendilerinde suç aramalılar!
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 2:46 pm

Buqün Gm Lerden Kaç Tane Şikayet qeLdi qörüdünüz Adam HakLı .
kayalol123

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 2:46 pm

kardes ben de bu gün banlandım Jr_Fox gm 02 ye banlamsı için sh li user nicki verdim ve beni banladı ,
yazık diorum verdigimiz emeklere yazıkk
chatt

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 3:47 pm

CkoMmKngxD bu arkadasın gm ligi elinden aLınsın Lütfen
Durduk yere ban attı Benm kardeşime neymş +9 hb varmış Sırf 1 pt onu kesioruz die bize uyuzlugundan geLdi ban attı
Lütfen bi bakın ve geregini yapın
Ksabı dedigi gibi serverda bu gdşle adam kalmıyacak CkomMKngxD gm oldugu surece o serverda hytta oynamam.... !
Geregi yapıLsın Lütfen ... Sİze İnanıyoruz ... Mad Mad Mad
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 4:07 pm

Arkadas Edit DeiL ve Kendi AqzıyLa SöLedi +9 eLixir Var Die

Beni BanLadiktan Sonra Pm ye de Cevap Vermedi ŞekiLde qörüLdüqü qibi

Zaten ßize qıcıktı Bahane ariodu .

Bu MesajLardan Sonra CkomMKngxD AdLi Arkadastan Cevap qeLmedi .

Sonuna Kadar HakLıyım Demekki

Jr_Fox ' ta Sh vb. Türü HiLe Yoktur qm ' Ler Daha Deneyimsiz .
yakuphan

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 6:18 pm

BURDAN GM LERE DIYORUM ONU BANLADINIZ EREMAR ORCWAR BUNLAR CAN DA BİZ PATLICANMIIZ SABAH HUMAN CZ TOWN GIRMISLKER OLMUYOLAR CIKMAK BILMIYORLAR BUNLAR NASIL EDITLER KASAP ACILMAZSA

lM .senSİZ KEN.......

SİZE KALMIS BİŞİ ONA GÖRE
BU EDİTLERİ DE BİRAZDAHA SAGLAM YAPIN BIZ BU SERVERDAN CIKALIM EDITLER KALDIRILSIN + SU MODEERATOR GM Yİ ALIN GÖREVDEN BANA DA LAF ATIYOR TERBİYESİZ CÜMLELERE KURUYOR BAZI TANIDIK ORCLARA LUFERDE SAKIN YERELERE CEKIP ULTRO RIOTE VS ATIYOR SS KATMASNI BILMIYOM YOKSA KOYARIM SS LERİ DE kASAP SUCSUZ BANINI ACIN YOKSA BIZ BU PVPDEN AYRILACAGIZ İLGİNİZE OYUNCU KALMAZ SERVERDA
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 6:50 pm

kasap demiş ki:
Arkadas Edit DeiL ve Kendi AqzıyLa SöLedi +9 eLixir Var Die

Beni BanLadiktan Sonra Pm ye de Cevap Vermedi ŞekiLde qörüLdüqü qibi

Zaten ßize qıcıktı Bahane ariodu .

Bu MesajLardan Sonra CkomMKngxD AdLi Arkadastan Cevap qeLmedi .

Sonuna Kadar HakLıyım Demekki

Jr_Fox ' ta Sh vb. Türü HiLe Yoktur qm ' Ler Daha Deneyimsiz .
hala yalan söylüyorsun son zamanalrda da ban lar arttı millet baktı gm yok girdi sh ile biz de banladık banlıncada banaldı oluyor kasap +9 kesinl,kle geçiremzsin ben onu snn enrden aldınıda bilorum ben direk aklıam geldide bakamdım sende varmı die birisi söledi böle böle die kendinizi kandırmayın pjcj daha geçn yine linatede npc kesiyordun !!
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 7:26 pm

normal çarımın gmlini aldım ama gm02 hala benim yane siz sölediniz die alınmadı gm liğim ocharla oynuyorum die alındı gmliği..!!!
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 7:28 pm

yakuphan demiş ki:
BURDAN GM LERE DIYORUM ONU BANLADINIZ EREMAR ORCWAR BUNLAR CAN DA BİZ PATLICANMIIZ SABAH HUMAN CZ TOWN GIRMISLKER OLMUYOLAR CIKMAK BILMIYORLAR BUNLAR NASIL EDITLER KASAP ACILMAZSA

lM .senSİZ KEN.......

SİZE KALMIS BİŞİ ONA GÖRE
BU EDİTLERİ DE BİRAZDAHA SAGLAM YAPIN BIZ BU SERVERDAN CIKALIM EDITLER KALDIRILSIN + SU MODEERATOR GM Yİ ALIN GÖREVDEN BANA DA LAF ATIYOR TERBİYESİZ CÜMLELERE KURUYOR BAZI TANIDIK ORCLARA LUFERDE SAKIN YERELERE CEKIP ULTRO RIOTE VS ATIYOR SS KATMASNI BILMIYOM YOKSA KOYARIM SS LERİ DE kASAP SUCSUZ BANINI ACIN YOKSA BIZ BU PVPDEN AYRILACAGIZ İLGİNİZE OYUNCU KALMAZ SERVERDA
efguncu_2@hotmail.com ekle ss yi yolla eyer ss gelmeze insan isen açık konuşucam hayvan değilsen birdaha servere girmezsin adya oyundaki ismini weririsn..!!
PjCj

PjCj

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 7:39 pm

[/quote]
pjcj daha geçn yine linatede npc kesiyordun !![/quote]
Koy ss ni diyecem tamam böle kuru kuru sölemekle olmaz
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 7:41 pm

PjCj demiş ki:
pjcj daha geçn yine linatede npc kesiyordun !![/quote]
Koy ss ni diyecem tamam böle kuru kuru sölemekle olmaz[/quote]
Şikayet eden kişi de difirz varmış silmiş senin yanına ışınlandığımdada npc nin yanında oturuyordun keserken yakalasam meraklanma 1an beklemezdim..!!
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 7:50 pm

Ben Basmadiysam Peki NasıL Yada Nerden Düşücek ?

Benim ßunu Bastigim Zaman Oyun SürekLi ßakıma qiriodu .

Server qidip qeLiodu Gm Vericek DeiL Ya

Madem +9 item KuLLanmak Yasak Sen Nie kuLLaniodun Resimde Attim Oraya Ben BanLandiysam Sende BanLanirsin .

Editte DeiLdin Forumda O Kadar SöLedin Edit DeiLim Die , +9 eLixiride AçıkLarsin Artık . SS Orada Kendi AqzınLa SöLedin .

En son kasap tarafından Paz Mayıs 03, 2009 7:55 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 7:55 pm

kasap demiş ki:
Ben Basmadiysam Peki NasıL Yada Nerden Düşücek ?

Benim ßunu Bastigim Zaman Oyun SürekLi ßakıma qiriodu .

Server qidip qeLiodu Gm Vericek DeiL Ya

Madem +9 item KuLLanmak Yasak Sen Nie kuLLaniodun Resimde Attim Oraya Ben BanLandiysam Sende BanLanirsin .

Editte DeiLdin Forumda O Kadar SöLedin Edit DeiLim Die ßunuda AçıkLa .
Ben Paramı Veripte Aldım yolladım paranın dekontu duruyor yollaya bilirim..!!!
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:06 pm

EditLik aLmak Varken Sadece itemmi aLiosun +9 item Zaten EditLik Paketinin İçinde
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:07 pm

kasap demiş ki:
EditLik aLmak Varken Sadece itemmi aLiosun +9 item Zaten EditLik Paketinin İçinde
editlik aldım saten editlik aldıktan sonrada şel alıcaktm 2 parça eksik aldım onun yerine elixir aldm
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:11 pm

EditLik aLmadan Önce KuLLaniıodun Ama Artık YaLan söLeme Herkez Kimin Ne oLduqunu ßiLior .
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:12 pm

salaklık varmı sende ? editlik aldımda saten weriyolrlar geri werdim ama atckım baya düştü bnde 2 parça şel yerine geri aldım herkez kmin ne oldunu biliyor illegal yollardan hb elde eden Wink
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:18 pm

ßen Nerden ßuLabiLirim +9 hb yi AnviLden qeçmesse _?
CkomMKngXD

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:19 pm

kasap demiş ki:
ßen Nerden ßuLabiLirim +9 hb yi AnviLden qeçmesse _?
tbl Wink yada oyundaki ufak tefek açıklardan ama bu açık anville alakası yok Wink sana verim 500 tane hb bas bana 1tane +9 hb
kasap

kasap

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 8:21 pm

Sen AnLamiosun HeraLde o qün Server SürekLi ßakıma qiriordu . Gidip Gidip qeLiodu AnviL ' de Sorun Çıkmıssa Ben Ne YapabiLirim _?
chatt

MesajKonu: Geri: Durduk Yere Ban :S   Durduk Yere Ban :S I_icon_minitimePaz Mayıs 03, 2009 9:00 pm

la kasap bu qerızekalıyla konusma aq bı skımden haberı yok hala konuusuon Very Happy

Durduk Yere Ban :S
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki